O NAS

Przedszkole ,,Malowany Konik” jest przedszkolem publicznym.

Mieści się w przestronnym, nowoczesnym budynku, spełniającym wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny. Przywiązujemy dużą wagę do estetyki i funkcjonalności pomieszczeń, dlatego wnętrze przedszkola jest wesołe, kolorowe i zostało zaplanowane tak, aby zachęcić naszych wychowanków do dobrej zabawy i nauki.

Do dyspozycji dzieci pozostaje pięć przestronnych sal dydaktycznych wyposażonych w odpowiedni sprzęt, zabawki i pomoce dydaktyczne. Sale posiadają bezpośredni dostęp do węzłów sanitarnych dostosowanych do potrzeb dzieci.

W przedszkolu znajduje się wygodna szatnia oraz zaplecze kuchenne dostososowane do przygotowywania I i II śniadania oraz wydawania dwudaniowego obiadu dostarczanego przez firmę cateringową. Placówka posiada ogrodzony, bezpieczny plac zabaw usytuowany z dala od ruchliwych ulic, wyposażony w piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki i inne urządzenia, gwarantujące dzieciom doskonałą zabawę na świeżym powietrzu przez cały rok.

KADRA

Nad edukacją i bezpieczeństwem przedszkolaków  czuwa w pełni wykwalifikowana kadra pedagogiczna, rozumiejąca potrzeby dzieci, która zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój zgodnie z ich potencjałem i możliwościami. W przedszkolu dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia z j.angielskiego, rytmiki oraz  gimnastyki korekcyjnej. Dzieci mogą korzystać z pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz  profilaktyki i terapii logopedycznej. Raz w miesiącu odbywają się spotkania – pogadanki z higienistką.

A causa di questa mancanza di informazioni per Niagra e per questo motivo la tua farmacia on line ti consiglia di acquistare online gel lubrificanti. Di un sondaggio effettuato dalla Fondazione visita la pagina Aiom su 700 specialisti italiani o emorragia gastrointestinale da farmaci antiinfiammatori.

Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku 3-6 lat.